Agar.io Hack

Pobierz Teraz

W razie gdybyś jakimś cudem nie słyszał nigdy o tej grze, to na pewno wkrótce usłyszysz. Agar.io jest grą wieloosobową, w którą w każdym momencie gra nawet 100,000 osób jednocześnie. Zaczynasz grę jako małe „kółko” i pożerasz mniejsze okręgi a później również mniejszych graczy, jednak aby nie było całkiem kolorowo więksi gracze mogą pożreć ciebie. Celem gry jest stanie się jak największym okręgiem jak to jest możliwe i zjedzenie jak największej ilości przeciwników. Po krótkim czasie zobaczysz jak ta gra jest niesamowicie uzależniająca. Kiedy jesteś już dosyć duży istnieje możliwość podzielenia swojego okręgu na 2 części i rzucenie jednej połówki do walki z innymi graczami z większą prędkością. Później możesz połączyć się z nią znowu. Wymagania gry są niewielkie, potrzeba jedynie komputera z myszką oraz łącza internetowego. Tak jak pisałem wcześniej zabawa jest przednia i niesamowicie uzależniająca. Na początku może wydawać się trochę trudna ale kiedy uda się przetrwać początek i nabyć nieco masy, wtedy zaczyna się super zabawa podczas zjadania innych graczy. Do wyboru jest kilka różnych trybów gry. Najpopularniejszym jest Free for all mode, czyli taki typowy deathmatch. Każdy próbuje zjeść każdego. Innym trybem jest gra drużynowa, kiedy drużyny złożone z kilku graczy stają naprzeciwko siebie. Ten tryb jest fajny ponieważ kiedy zaczynasz grę bardzo mały więksi zawodnicy w twoim zespole mogą cię chronić i pomóc przetrwać pierwsze minuty. Jednak od czego mamy Agar.io Hack ? Gry tego typu nigdy nie osiągały wielkiego sukcesu w przeszłości przez ogromne firmy typu EA, w dzisiejszych czasach kiedy wychodzi dużo więcej małych gierek, Agario bije wszelkie rekordy popularności w internecie.

Działanie autobota w Agar.io

agario hack

Pobierz Teraz

Nasz Agario Hack jest jednym z pierwszych jakie powstały do gry Agar.io i niewątpliwie najskuteczniejszym na rynku. Sam hack może być stosowany jako Agario bot. Aplikacja może grać za ciebie nigdy się nie myląc. Bot mierzy odległości między wszystkimi obiektami na arenie, dzięki czemu uniemożliwia zjedzenie twojej komórki przez większych przeciwników. Do tego agar.io bot jest zawsze świadomy masy Twoich przeciwników w pobliżu, dlatego też nie ma szans abyś został przez nich złapany. Dobrze zdaje sobie sprawę kogo może pożreć a z kim nie ma szans. Agario hack jest bardzo złożonym skryptem dlatego jest bardzo skuteczny w tym co robi. Do tego dzięki aplikacji możesz zwiększyć prędkość swojej komórki, włączyć niewidzialność, dwukrotnie zwiększyć masę kiedy zjadasz swoich przeciwników czy użyć funkcji zoomu aby zobaczyć rzeczy których nie widać gołym okiem.

agar.io hack

Pobierz Teraz

Wielu ludziom nie podoba się to, że niektórzy grają na cheatach i nie ma co się im dziwić. Jednak po kilku grach na tym hacku łatwo zmienić zdanie. W grze niesamowicie denerwuje i frustruje być zjadanym co parę chwil przez większych przeciwników, kiedy trzeba zaczynać od początku swoją przygodę. Bo aby stać się okręgiem o przyzwoitej masie trzeba poświęcić przynajmniej 5 minut, nie mówiąc o tym aby dostać się na leaderboard jest to minimum 30 minut gry. Polecam wszystkim tego hacka.

Pobierz Teraz

Post navigation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *